į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2016-12-04 Šventosios Mišios už kunigą Juozą Zdebskį ir knygos pristatymas

Pirmąjį žiemos sekmadienį Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje klebonas Artūras Stanevičius Šventąsias Mišias aukojo už kunigą Juozą Zdebskį ir rašytoją Aleksą Gasparą.

plačiau
 
2016-11-27 Adventu pradėjome Kristaus laukimą

Paskutinį rudens sekmadienį atverčiame naujų liturginių metų puslapį. Adventu pradedame Kristaus laukimo keturių savaičių laikotarpį. Laukimo rimtyje gryninsime savo sielą malda, dvasingumu, džiugia Atėjimo pajauta.

plačiau
 
2016-11-20 Kristaus Karaliaus iškilmė

Baigiantis bažnytiniams metams Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius aukojo padėkos Šv. Mišias.

plačiau
 
Apie Adventinius karpinius

Adventas ir Kalėdos – ne tik ramių apmąstymų, bet ir karštligiško darbo metas. Tada šeimose meistraujama, kepama ir dirbami kiti darbai. Patalpos puošiamos šventiškai, dekoruojamos pačių nusipintais Advento ar durų vainikais, langai – paveikslėliais ir rankdarbiais ar kitomis judančiomis figūromis.

plačiau
 
Parodos ,,Karpinių Gyvenimas” autorės prisistatymas

Kėdainių dailės draugijos pirmininkės, karpinių meistrės, Albinos Mackevičienės popieriaus karpinių parodos - ,,Karpinių Gyvenimas” autorės prisistatymas.

Paroda Šv. Jurgio bažnyčioje veiks iki Kalėdų.

plačiau
 
2016-11-01 Išėjusiems kukli dovana

Rudenio dangus rūstauja vėtromis ir sniegu. Tą rytmetį žemę nubalino šalna. Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis žmonės su gėlėmis, žvakelėmis ir neišsakyto monologo atodūsiais širdyse skuba į Vėlinių atlaidus, lanko išėjusiųjų kalnelius, kurie sužimba liepsnelėmis.

plačiau
 
2016-10-09 Švenčiausios Mergelės Marijos Rožinio Karalienės atlaidai

Rožinis tai nuoširdus maldų takelis vedantis mūsų širdis prie Dievo. Gamta neatsigręždama bėga rudeniu. Diena trumputė, o vakarai ilgėja. Derliaus nuėmimo darbai baigti. Šeimos spalio vakarais jau gali pinti maldų vainiką. Miela matyti, kada vaikai savo mažose rankose laiko Rožinį, kalba šią nuostabią maldų pynę. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje užsimezgė graži tradicija su katechezės vaikais ir jų tėveliais sukalbėti Švč. Mergelės Marijos Rožinį.

plačiau
 
2016-10-04 Bažnyčioje nuotaikinga šventė gyvūnėliams ir jų šeimininkams

Kaip ir kiekvienais metais Šventojo Pranciškaus dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje yra laiminami gyvūnėliai. Spalio ketvirtą dieną į bažnyčią išpuoselėtus savo mylimus globotinius vedėsi vaikai, seneliai ir net visi šeimos nariai atėjo į gyvūnų palaiminimo šventę.

plačiau
 
2016-10-02 Šventino transporto priemones

Kelias tam, kad juo eitume, kad susitiktume, prasilenktume, keliautume. Kažkada  žemėje žmogus pramynė pirmąjį takelį. Po to nutiesė kelią. Dabar  visas pasaulis išraižytas gyvomis kelių juostomis. Dienomis ir naktimis keliais juda begalė transporto priemonių.

plačiau
 
2016-09-18 Atnašavome knygą ,,Sekminių paukštė dovanojo plunksną"

Kėdainių krašto literatų sambūrio literatai bendradarbiaudami rašė projektą drauge su Kėdainių moterų klubu ir išleido devyniolikos autorių kūrybos knygą ,,Sekminių paukštė dovanojo plunksną“.

plačiau
 
2016-08-28 Dievo palaima naujiems mokslo metams

Nubėgančios vasaros paskutinį sekmadienį Kėdainių mokyklos - darželio „Obelėlė“ bendruomenė rinkosi į Šv. Mišias Šv. Jurgio bažnyčioje. Tai buvo šios mokyklos - darželio bendruomenės maldų diena prieš naujuosius mokslo metus jau tapusi tradicija pradėti mokslo metus bendruomenės dalyvavimu Šv. Mišiose, kurias aukoja klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
Gandrų palydėtuvių šventė

Rugpjūčio pabaigoje Sirutiškio bendruomenė susirinkusi palydėjo gandrus. Į tradicines gandrų palydėtuves rinkosi kaimyninės bendruomenės, svečiai iš Kėdainių miesto bei  kitų rajonų ir miestų.

plačiau
 
2016-08-15 Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmė

Žolinių dieną tikintieji su žolynų puokštelėmis ir šiųmečių javų kuokšteliais rankose gausiai rinkosi į Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčią. Šv. Mišias aukojo klebonas Artūras Stanevičius. Prieš pamaldas aplink bažnyčią pajudėjo tikinčiųjų procesija su bažnytinėmis vėliavomis ir giesmėmis. Klebonas pašventino atsineštus žolynus, pirmojo derliaus javus bei vaisius.

plačiau
 
Pagarbi atmintis

Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios šventoriuje stovi Švč. Mergelės Marijos statula. Čia pat kryžiais pažymėta istorinė Lietuvos atmintis. Aplink bažnyčią išsidėstę kryžiai su užrašais „Lietuvos krikšto 600 metų jubiliejui“, „Bolševizmo aukoms atminti“ (2005 06 14), „Parapijos carito“ (1996), Rūpintojėlis „Lietuvos kankinių atminimui“ (1940 - 1990). Šalia jų metalinis kryžius be užrašo bei du mediniai koplytstulpiai.

plačiau
 
2016-08-02 Šventa diena — Sekmadienis

Rugpjūčio pradžioje šventėme 800 - asias Porciunkulės atlaidų metines. Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčioje Porciunkulės Atleidimo šventę klebonas Artūras Stanevičius pradėjo bendruomeniniu Atgailos Sakramento šventimu. Vyko atlaidų Šv. Mišios, buvo einama bažnytinė procesija aplink bažnyčią.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  33   34   35   36   37   38   sekantis  >>