į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2020-10-04 Rožyno Karalienės Švč. Mergelės Marijos atlaidai

Spalio mėnuo yra skirtas Švč. Mergelės Marijos garbei. Bažnyčiose kalbamas Švč. Mergelės Marijos Rožynas. Žodis „Rosarium“ reiškia „rožių darželis“ arba „Rožynas“.

plačiau
 
2020-09-29 Dalyvavome SPA – Sielovados pagalbininkų nuotoliniame susitikime

Nuotolinės konferencijos, mokymai, susitikimai tiesiog būtinybe tapo epidemiologinės situacijos metu. Dėl pandemijos nutraukus fizinius susitikimus, rengimą sakramentams Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapija aptarusi su klebonu , pagal galimybes atsakingai vykdė nuotoliniu būdu.

plačiau
 
2020-09-27 Paskutinis rugsėjo sekmadienis

Kaip ir kasmet, paskutinįjį rugsėjo sekmadienį nuo pat ryto, į Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčią rinkosi jaunimas ir jų tėveliai, kurie planuoja visus metus ruoštis ir pavasarį priimti Sutvirtinimo sakramentą.

plačiau
 
2020-09-08 Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapija Šiluvoje

Rugsėjo 8 dieną Kėdainių kankinio Šv. Jurgio bažnyčios tikintieji drauge su klebonu Artūru Stanevičiumi vykome į Šiluvą, kur dalyvavome Didžiuosiuose Švč. Mergelės Marijos Gimimo atlaiduose.

plačiau
 
2020-09-06 Šv. Mišių auka už Kėdainių miestą ir jo žmones

Šiais metais Kėdainių miestas švenčia savo 648 gimtadienį. Gražus rajono mero Valentino Tamulio sumanymas, kad Kėdainių miesto penkiose šventovėse būtų aukojamos Šv. Mišios už Kėdainių miestą.

plačiau
 
2020-09-01 Klebonas Artūras Stanevičius pasveikino J. Paukštelio bendruomenę

Kaip ir kasmet Rugsėjo pirmąją, kuri yra minima kaip Mokslo ir Žinių diena, Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas Artūras Stanevičius pasveikino Kėdainių J. Paukštelio mokyklos bendruomenę. Kėdainių J. Paukštelio mokykla stovi visai šalia Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčios.

plačiau
 
2020-09-01 Mokslo ir žinių diena mokykloje-darželyje „Obelėlė“

Su pakilia nuotaika į m/d „Obelėlė“ mokslo ir žinių dieną rinkosi mokytojai, auklėtojos, mokiniai ir priešmokyklinukai. Džiaugsmingai susitiko per vasarą nesimatę mokiniai.

plačiau
 
2020-08-30 Šv. Mišios už naujus mokslo metus

Rugpjūčio paskutinį sekmadienį klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šv. Mišias už naujus mokslo metus.

plačiau
 
2020-08-23 Šv. Mišios stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti

Rugpjūčio 23 dieną (sekmadienį) klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šv. Mišias stalinizmo ir nacizmo aukoms atminti.

plačiau
 
2020-08-15 Žolinės - Švenčiausios Mergelės Marijos Ėmimo į Dangų iškilmės

Tarsi palaidas žirgas nušuoliavo vasara. Tai ne šuoliai, o mūsų gyvenimo žingsniai šuoliais. Gal nebemokame taupyti laiko, kad jis taip greitai nusineša ne vien skubėjimą, rūpestį, bet ir gražiausias mūsų akimirkas?

plačiau
 
2020-07-26 Didėja ypatingo pamaldumo Švč. Mergelei Marijai gretos

Parapijiečiai ir svečiai rinkosi į Oninių Šv. Mišias. Lietuvoje šv. Onos garbei įvesti atlaidai ir rengiamos ypatingos pamaldos. Įvedus krikščionybę ši šventė sutapatinta su šv. Onos ir šv. Joakimo varduvėmis. Šv. Ona ir Joakimas yra Švč. Mergelės Marijos tėvai. Šv. Ona yra laikoma moterų globėja ir užtarėja. Ji saugo nuo ugnies ir gaisrų.

plačiau
 
2020-07-06 Šv. Mišios švenčiant Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną

Liepos 6 dieną prie kiekvienų namų plevėsavo Lietuvos valstybės vėliavos. Bendruomenės ruošėsi paminėti Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną.

plačiau
 
2020-07-05 Poezijos vasara „Ten, kur poezija virsta malda“

Liepos 5 dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios kalnelyje vyko tradicinė šeštoji vasaros poezijos šventė „Ten, kur poezija virsta malda.“ Šventė prasidėjo Kėdainių krašto literatų ir svečių dalyvavimu Šv. Mišiose, kurias aukojo klebonas, Kėdainių krašto literatų sambūrio dvasinis vadovas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2020-07-04 Maldos, gamtos ir tapybos terapija „Nutapysiu eilėraštį“

Liepos 4 dieną šv. Jurgio bažnyčios kalnelyje po ryto Šv. Mišių vyko krašto literatų tapybos pleneras „Nutapysiu eilėraštį“. Tradicinis tapo jau kelinti metai rengiamas šis tapybos pleneras, kurį organizuoja Kėdainių krašto literatai.

plačiau
 
2020-06-28 Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčioje – Pirmosios Komunijos šventė

Birželio 28 dieną į Šv. Mišias rinkosi vaikai, kurie tą dieną priėmė Pirmąją Šventąją Komuniją.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  sekantis  >>