į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Apie mus
2023-07-17 Po Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios skliautais suskambo restauruotų vargonų garsai

Šimtmečius skaičiuojančioje Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje vakar buvo neeilinė diena – po restauracijos vėl suskambo šios bažnyčios vargonai. Po mišių surengtas ir koncertas.

plačiau
 
2023-07-09 Poezijos atlaidai Kėdainiuose vėl suvienijo kūrybinio žodžio mylėtojus

Vasarai jau bėgant liepos takeliu, Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios erdvėje vyko tradiciniai poezijos vasaros atlaidai „Ten, kur poezija virsta malda“, į kuriuos rinkosi ne tik Kėdainių krašto literatų sambūrio nariai, bet ir kūrėjai iš Joniškio, Šiaulių. Pasiklausyti poezijos bei skambios muzikos atėjo ir parapijos bendruomenė.

plačiau
 
2020-07-07 Šventiška šeštoji poezijos šventė Kėdainiuose

Apie mus rašo Aukštaitijos internetinė naujienų agentūra aina.lt.

plačiau
 
2018-02-14 100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą

Kėdainių Šv. Jurgio parapija kviečia įvairių švietimo, kultūros, medicinos ir kitų įstaigų, organizacijų, bendruomenių kolektyvus, šeimas bei pavienius asmenis jungtis prie idėjos „100 širdžių maldų už tėvynę Lietuvą“.

plačiau
 
2018-01-31 Lietuvos varpų likimai

Penktoji laida iš ciklo „Lietuvos varpų likimai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Lankysimės Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios varpinėje, kurioje apie varpų likimus pasakos dailės istorikas dr. Gintautas Žalėnas.

plačiau
 
Kėdainiuose paminėta Pasaulinė gyvūnų diena

Vaizdo įrašas

plačiau
 
Dvasinga vasaros poezijos šventė Kėdainiuose

Liepos 9 d. (sekmadienį) Kėdainiuose vyko trečioji vasaros šventė  „Ten, kur poezija virsta malda“. Atvyko literatai iš Pakruojo, Panevėžio, Radviliškio rajonų ir Kėdainių. Iš Panevėžio rajono literatų klubo „Polėkis“ į poezijos šventę nuvyko klubo prezidentas Stanislovas Grigas ir tarybos narė Ona Striškienė.

plačiau
 
Varpas skelbs Viešpačiui šlovę

Paskutinis spalio sekmadienis tapo neeiliniu ne tik Šv. Jurgio parapijos žmonėms, bet ir visai Kėdainių miesto bendruomenei. Didele švente, istoriniu įvykiu tapo bažnyčios varpo pašventinimas ir pirmas naujojo Kauno arkivyskupijos ganytojo arkivyskupo metropolito Liongino Virbalo SJ atvykimas į parapijos bendruomenę.

plačiau
 
Bažnyčios vaikai

Straipsnis spausdintas žurnale  „Artuma" 2009m. 9 nr.

plačiau
 
Kėdainių šv. Jurgio bažnyčia

Kėdainių šv. Jurgio yra viena iš seniausių ir įdomiausių vėlyvosios gotikos bažnyčių Lietuvoje, pastatyta XV amžiaus pirmoje pusėje.

plačiau