į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2019-12-25 Kalėdų ryto nuotraukos

Nuotraukos

plačiau
 
2019-12-24 Kalėdų nakties Šv. Mišios

Kristaus gimimo išvakarėse tikintieji suradę Betliejaus Žvaigždę danguje rinkosi prie balta staltiese užkloto stalo ant kurio buvo sudėti pasninko valgiai, degė žvakė, stovėjo kryželis. Prieš pradedant valgyti Kūčių vakarienę vyriausias šeimos narys skaito Evangelijos tekstą, visi sukalba maldą, palaiminę stalą ir persižegnoję sėda valgyti Kūčių vakarienės. 

plačiau
 
2019-12-22 Šv. Mišios už tremtinius ir parodos uždarymas

Bažnyčioje iki šiol veikė tremtinių į Lietuvą sugražinimo iš „Igarkos“ 30 – mečiui skirta paroda, kuri bažnyčioje buvo eksponuojama nuo š. m. liepos 29 dienos.

plačiau
 
2019-12-15 Šv. Mišios už Marijos legioną

Prieš metus pašventinome Marijos legiono vėliavą maldininkėms labai svarbų ir pagarbų susitelkimo ženklą skatinantį su Marijos vėliava eiti link Dievo, žmogaus, maldos.

plačiau
 
2019-12-11 Klebonas dalyvavo senjorų šventiniame vakare

Jau gražia tradicija tapo paramos ir labdaros fondo (LPF) „Viltis-Vikonda“ kasmet prieš Kalėdas Kėdainių krašto senjorams dovanojamas šventinis vakaras.

plačiau
 
2019-12-01 Naujų liturginių Viešpaties metų Šv. Mišios

Gamta gyvena įprastu ritmu, o mes stebimės, kad vėl apsisuko liturginių metų ratas. Taip greitai, tarsi skubėtų visi pasaulio laikrodžiai. Tie  akimirkų blyksniai iš kurių susideda mūsų darbai, kasdienybė ir šventės skriete praskriejo. Ko buvo daugiau nutolusiose akimirkose: laimės proveržių, susitikimų džiaugsmo, liturginių kelionių įspūdžių, o gal mūsų neaplenkė nusivylimas, išdavystė, skriauda...

plačiau
 
2019-11-29 Parapija džiaugiasi J. Paukštelio progimnazijos antrokų vertybiniu ugdymu

Kada ateiname į Kėdainių J. Paukštelio progimnaziją matome didelėmis raidėmis parašyta „ČIA MŪSŲ NAMAI”. Tai kas parašyta nėra tik žodžiai ar skambi frazė. Šioje ugdymo įstaigoje kiekvienas jaučiasi mylimas ir reikalingas. Mums labai reikia vaikų, - dažnai girdime žodžius iš progimnazijos direktorės Terezos Sotnik lūpų. Mokykloje kaip ir šeimoje, jei vaikas yra lauktas ir reikalingas, kad ir kas benutiktų jo gyvenime, jis jaučiasi saugus. Lygiai taip pat ir mokyklos gyvenime. Kada kiekvienas mokinys su džiaugsmu sutinkamas ir su meile išlydimas, jis jaučiasi kaip namuose.

plačiau
 
2019-11-24 Kristaus Karaliaus iškilmė

Liturginiai metai apsuko gražų ratą kupiną bažnytinių švenčių. Paskutinį liturginių metų sekmadienį šventėme Kristaus Karaliaus Visatos Valdovo iškilmę.

plačiau
 
2019-11-21 Klebonas dalyvavo KPRC susitikime-diskusijoje su darbdaviais ir socialiniais partneriais

Metų ratui baigiant apsisukti, lapkričio 21 d. popietę Kėdainių profesinio rengimo centre vyko susitikimas-diskusija su darbdaviais ir socialiniais partneriais.

plačiau
 
2019-11-19 Dienų tėkmė nusinešė tris dešimtmečius

Laikas greitesnis negu mes manome. Jis teka tyliau už upę, todėl jo negirdime ir nematome. Nepastebimai prabėgo trys dešimtmečiai nuo tos dienos, kada palikti gulėti Sibiro žemėje ir kitose tremties vietose lietuviai sugrįžo į Lietuvą.

plačiau
 
2019-11-17 Bažnytinės muzikos globėjos šv. Cecilijos dienos paminėjimas

Lapkričio 17 – ąją, Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčia minėjo šv. Cecilijos dieną. Nuo ryto susirinkusi jaunimo šlovinimo grupė „Giedokime Viešpačiui” repetavo Parapijos namuose ir šlovino Viešpatį 10 val. Šventosiose Mišiose.

plačiau
 
2019-11-16 Vykome į Aušros Vartus

Lapkričio 16 dieną Marijos legiono maldininkės vykome į Aušros Vartų Švč. Mergelės Marijos Gailestingumo Motinos atlaidus. Šventąsias Mišias aukojo kardinolas Audrys Juozas Bačkis, kuris kalbėjo tikintiesiems: „Jūs čia atėjote, nes to norėjo Švč. Mergelė Marija ir, todėl atėjote, kad jūs mylite Švč. Mergelę Mariją.’’

plačiau
 
2019-11-13 Klebonas Artūras Stanevičius palaimino į Kėdainius iš visos Lietuvos susirinkusius senjorus

Lapkričio 13–osios laikraščio „Rinkos aikštė” numeryje galime rasti rašant, kad Kėdainiuose rinkosi visos Lietuvos bočiai. Didžiuliame senjorų ir jų bičiulių renginyje netrūko geros nuotaikos, šokių, dainų ir vaišių. Visos Lietuvos bočiai įrodė, kad pagyvenę žmonės nori ir gali linksmintis bei prasmingai leisti laisvalaikį.

plačiau
 
2019-11-10 Sekmadienio Šv. Mišios už gydytoją Tekle Bružaitę

Sekmadienį Marijos legiono iniciatyva buvo organizuotas 110–ųjų gimimo metinių Kėdainių miesto, Kėdainių krašto, Lietuvos Respublikos nusipelniusios gydytojos Teklės Bružaitės paminėjimas, kuris prasidėjo Šv. Mišios. Šv. Mišias aukojo klebonas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2019-11-08 Dalyvavome Jaunimo sielovados forume

Kėdainių šv. kankinio Jurgio parapijai jaunimas yra labai svarbus.  Bažnyčioje sukurtos puikios darbo sąlygos.Vaikų pasiruošimu Pirmajai Komunijai kasmet rūpinasi katechetė Genovaitė Sereikienė. Jaunimo šlovinimu Šventosiose Mišiose - vargonininkė Aušra Giedrienė. Sutvirtinamaisiais - katechetė Genovaitė Matusevičienė. Parapijos klebonas Artūras Stanevičius tikslingai visiems parūpina reikiamą literatūrą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20   21   22   23   24   25   26   30  sekantis  >>