į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2021-02-16 Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 16-ją, Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčios klebonas aukojo Šventąsias Mišias už Tėvynę ir kiekvieną iš mūsų.

plačiau
 
2021-02-14 Šv. Valentino diena ir vaikų meilės darbeliai

Šventasis Valentinai, globėjas tų, kurie myli, Tu, kuris įkūnijai gyvybės išaukštinimą ir skelbei Evangelijos siųsta ramybę, Tu, kurio dėka kankinystė priimta su meile egzistavo visomis jėgomis abejingumui, neapykantai ir mirčiai, išklausyk mūsų maldą: susiduriant su ašaromis ir dalijantis, leisk mums mylėti gailestingumą pasaulyje, kad būtumėm tarp ištikimų žmonių, liudijančių Dievo meilę. Tegul mus atgaivina meilė ir pasitikėjimas, kurie leis mums ištverti gyvenimo sunkumus. Prašome Tave užtarti pas Dievą, kuris yra visos meilės šaltinis ir visas grožis, kuris gyvena ir viešpatauja per amžių amžius.

plačiau
 
2021-02-09 Klebonas Kėdainių PRC tarybos narys

Vasario 9 d. naujai išrinkta Kėdainių profesinio rengimo centro taryba (savivaldos institucija) susirinko į pirmąjį posėdį, kuriame vyko Centro tarybos pirmininko, sekretoriaus rinkimai, buvo patvirtintas tarybos 2021 m. veiklos planas. 

plačiau
 
2021-02-05 Šv. Agotos, mergelės, kankinės minėjimas

Vasario 5-ąją dieną, Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas aukojo Šventąsias Mišias už parapiją ir parapijiečius, šaukiantis šv. Agotos užtarimo. Šventosiose Mišiose buvo šventinama duona ir vanduo, - šaukiantis šventosios užtarimo visiems parapijos gyventojams nuo gaisrų ir kitų nelaimių. Pašventintą duoną ir vandenį parapijiečiai galės parsinešti į savo namus.

plačiau
 
2021 m. Sausio 13-ąją - Apgintos laisvės minėjimas

Lietuvai atmenant 30-ąją Laisvės gynėjų dieną, sausio 13-ąją ji paminėta ir parapijos Motinos maldoje judėjimo mamų.

plačiau
 
2021-01-13 Sausio 13-oji parapijos progimnazijoje

Šiemet Sausio 13-ąją, Laisvės gynėjų dieną, visos Lietuvos vaikai ir jaunimas šventė nuotoliniu būdu.

plačiau
 
Šventos Kalėdos – 2020 metais

Šventos Kalėdos atnešusios šviesą ir visus aprėpiančią Meilę pasilieka mumyse. Brangiausia dovana yra – Kristus mums dovanojantis save. Kalėdos nepraeina. Jos gyvena mumyse.

plačiau
 
Ketvirtoji advento savaitė

Advento vainike uždegėme ketvirtąją advento žvakę. Ant slenksčio Šv. Kalėdos. Šiais metais jos kitokios ir laukimas kitoks. Ateina suvokimas, kad turime keistis. Tai galimybė atmesti visą kas nereikšminga ir nereikalinga, neieškoti blizgučių, taupyti laiką, jo nešvaistyti, pristabdyti save.

plačiau
 
2020-12-13 Šv. Mišios trečiąjį advento sekmadienį

Advento vainike uždegėme trečiąją advento žvakelę. Artėjame prie Šv. Kalėdų šventės. Trečiąjį advento sekmadienį klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šv. Mišias už parapijos Marijos legioną.

plačiau
 
2020-12-06 Antrojo Advento sekmadienio Šv. Mišios

Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmės Šv. Mišiomis pradėjome antrąją Kristaus laukimo savaitę.

plačiau
 
2020-11-29 Pirmojo Advento sekmadienio Šv. Mišios

Sekmadienį lapkričio 29 d. pradėjome naujus liturginius metus. Kaip ir kasmet prie altoriaus pašventinimui atnešėme Advento vainikus.

plačiau
 
2020-11-22 Kristaus Karaliaus iškilmė

2020 m. lapkričio 22 d. (sekmadienį), Kristaus Karaliaus iškilme baigiasi bažnytiniai metai.

plačiau
 
2020-11-08 Vėlinių aštuondienio pabaigos Šv. Mišios

Gražų pasiūlymą prieš kurį laiką pateikė tremtinė Regina Kuzmienė. Ji pasiūlė paskutinį Vėlinių aštuondienio sekmadienį pasimelsti už žuvusius ir mirusius partizanus, politinius kalinius ir tremtinius.

plačiau
 
2020-11-02 Vėlinių Šv. Mišios

Lapkričio 2 dieną Vėlinės. Šiais metais turime laisvadienį, todėl jau iš pat ankstyvo ryto vieni skuba į ankstyvąsias rytmečio Šv. Mišias, kiti prie artimųjų kapų. Vienų išsiskyrimo žaizda jau užsitraukė, kitų dar tokia nesena ir atvira. Žmogiška yra gedėti ir liūdėti.

plačiau
 
2020-11-01 Visų Šventųjų iškilmės Šv. Mišios

Sužvarbęs ir ūkanotas ruduo. Būties take Vėlinių aštuondienis. Ruduo nesulaikomai keliauja į žiemą. Pačią pirmąją paskutinio mėnesio rudens dieną – Visų Šventųjų iškilmė – Šventųjų atminimo diena.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  16   17   18   19   20   21   22   30  sekantis  >>