į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2020-02-25 Parapija linksmai šventė Užgavėnes

Po Šventųjų Mišių kaip ir kasmet parapijos caritiečiai suorganizavo linksmą Užgavėnių šventę į kurią rinkosi ne tik parapijiečiai, bet ir parapijos svečiai. Visų pamėgtuose Parapijos namuose, susirinkusius liksmino muzikantai ir persirengę personažais parapijos Carito bendruomenės nariai.

plačiau
 
Kilni mokytojų iniciatyva – nepamirštama patirtis vaikams

Kėdainių mokykla – darželis „Obelėlė“ kruopščiai ruošėsi Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos - vasario 16-osios paminėjimui. Jau prieš savaitę šios ugdymo įstaigos koridoriuose skambėjo tautinė muzika, vaikai mokėsi eilėraščius, repetavo lietuvių tautines dainas, ruošė programėlę.

plačiau
 
2020-02-16 Šv. Mišių auka už Lietuvos valstybę

Vasario 16 d. Lietuvos valstybės atkūrimo dieną bažnyčioje klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šv. Mišias už Lietuvos valstybę.

plačiau
 
2020-02-09 Šv. Mišios už Lietuvos savanorį Povilą Lukšį

Prieš 101 metus kovose su bolševikais už Lietuvos laisvę eidamas 33 metus žuvo savanoris karys Povilas Lukšys. Savanoris gimė 1889 08 21 Kazokų kaime, Surviliškio valsčiuje.

plačiau
 
2020-02-05 Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos 2a klasės mokiniai šventė šv. Agotos dieną

Vasario 5-ąją dieną Katalikų bažnyčia mini šventąją kankinę Agotą. Šv. Agota gyveno III a. Katanijoje (Pietų Italija, Sicilija). Dėl skaistybės nukankinta valdant imperatoriui Decijui (249–251). Kadangi buvo sudeginta, šv. Agotos duona ir šventintas vanduo – tai priemonės prieš gaisrą, šaukiantis šventosios užtarimo.

plačiau
 
2020-02-05 Šv. Agota

Vasario 5 dieną 10 val. Šventosiose Mišiose parapijos klebonas Artūras Stanevičius meldėsi už parapiją prašant apsaugoti nuo gaisrų ir kitų nelaimių. Buvo šventinama šv. Agotos duona ir vanduo, kurie naudojami kaip sakramentalija sauganti nuo gaisro nelaimės, sielos ir kūno pavojų.

plačiau
 
2020-02-02 Kristaus paaukojimo (Grabnyčių) šventės Šv. Mišios

Nešini žvakėmis į bažnyčią renkasi parapijiečiai. Grabnyčios švenčiamos praėjus 40 dienų nuo Jėzaus Gimimo, kada Juozapas ir Marija atneša pirmagimį savo sūnų Jėzų į šventyklą paaukoti Dievui.

plačiau
 
2020-01-26 Dievo žodžio sekmadienis

Popiežius Pranciškus norėdamas, kad Šventasis Raštas būtų labiau skaitomas ir giliau apmąstomas, labiau branginamas bei iškilmingiau skelbiamas dar 2019 m. rugsėjo 30 dieną paskelbė „apaštališkąjį laišką „Aperuit illis“ ir nurodė, kad kasmet visoje Bažnyčioje trečiasis eilinis liturginių metų sekmadienis būtų švenčiamas kaip Dievo Žodžio sekmadienis.“ Dievo Žodžio sekmadienis pradėtas minėti 2020 metais.

plačiau
 
2020-01-14 Kėdainių J. Paukštelio progimnazija lydima nuoširdžia malda

Šiuos liturginius metus Kėdainių J. Paukštelio progimnazijos 2a klasės mokiniai su savo klasės auklėtoja Rita Kareivienė pradėjo išties krikščioniškai. Pradėjo Advento vainikų pynimu ir puošimu, jų nešimu į parodą Šv. Jurgio bažnyčioje.

plačiau
 
2020 Sausio 13 - osios paminėjimas Kauno gatvės kapinėse

Kėdainių Kauno g. kapinėse buvo pagerbtos sausio 13-osios aukos – žuvusieji kėdainiečiai Alvydas Kanapinskas ir Vytautas Koncevičius, prisiminti sausio 13-osios įvykiai.

plačiau
 
2020-01-13 Pelėdnagiškiai prisiminė Sausio 13-osios didvyrį

Šiemet minime dvidešimt devintąsias sovietų agresijos, įvykdytos prieš Lietuvą, metines. 1991-ųjų Sausio 13-osios išvakarėse tūkstančiai Lietuvos žmonių, apsiginklavę meile ir patriotiniais jausmais, išėjo į gatves. Kėdainiai per šios dienos įvykius  yra netekę dviejų kraštiečių – Vytauto Koncevičiaus ir Alvydo Kanapinsko.

plačiau
 
2020-01-12 Šv. Mišios už Lietuvos Laisvės gynėjus

Sausio 12 dieną (sekmadienį) pasitinkant Laisvės gynėjų dieną 12 val. klebonas Artūras Stanevičius aukojo Šv. Mišias už gyvus ir mirusius Lietuvos Laisvės gynėjus.

plačiau
 
2020-01-06 Trijų Karalių kelionė lankant miesto įstaigas

Šv. Jurgio bažnyčios klebonas Artūras Stanevičius su parapijos maldininkais turi kasmetę tradiciją Trijų Karalių dieną leistis į kelionę po miesto įstaigas. Karaliai ir žvaigždė vedasi su savimi palydą, kurios kiekvienas narys turi savo įsipareigojimą.

plačiau
 
2020-01-05 Viešpaties Apsireiškimo-Trijų Karalių iškilmė

Praėjo nuostabi Kalėdų šventė. Džiaugiamės Jėzaus gimimu. Laukėme sniego, bet eglių šią žiemą negaubė baltosios skaros. Trijų Karalių dieną žemę nuklojo plona sniego danga, kuri bematant ištirpo. Tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis. Pradeda ilgėti diena.

plačiau
 
2020-01-01 Šv. Mišios pirmąją Naujųjų metų dieną

Atvertėme Viešpaties metų pirmąjį kalendoriaus lapelį. Sausio 1-ąją pradėdami Naujuosius metus švenčiame Švč. Mergelės Marijos, Dievo Gimdytojos, iškilmę. Minime ir Pasaulinę Taikos dieną bei Vėliavos dieną. „Jėzus Kristus, davęs mums visa, ką galėjo duoti, panoro atiduoti ir tai, ką turėjo brangiausio - švenčiausiąją savo Motiną...

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  19   20   21   22   23   24   25   30  sekantis  >>