į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2022-04-10 Tradicija veda į pažinimą

Trečiokai m/d „Oblėlė“ šiam sekmadieniui pradėjo ruoštis iš anksto. Reikėjo pasigaminti verbas. Vieni ieškojo žalumynų, kiti peržiūrėjo džiovintas javų varpas, linų šakeles, smilgas...

plačiau
 
2022-04-10 Kristaus Kančios - Verbų sekmadienis

Prasidėjus Didžiajai savaitei, ateina pačios svarbiausios dienos, kai, atrodo, viskas sulėtėja ir liturgija, iki šiol atliekama įprastu ritmu, tarsi stabčioja, ramiai, sakytume, valanda po valandos kviesdama įsigilinti į paskutinių Jėzaus dienų Žemėje prasmę: nuo įžengimo į Jeruzalę iki Marijos Magdalietės bėgimo link kapo ir angelų šalia nuristo nuo kapo angos akmens…

plačiau
 
2022-04-03 Sinodinio kelio penktosios temos „Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“ pristatymas bendruomenei

Penktąjį gavėnios sekmadienį parapijos sinodinio kelio moderatorių komanda pristatymą penktosios temos „Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“ pradėjo Kryžiaus kelio ėjimu su Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos bendruomene už Sinodinį kelią ir karo Ukrainoje pabaigą.

plačiau
 
2022-03-31 Klebonas pašventino J. Paukštelio progimnazijos muziejų

Kovo 31-ąją atnaujintas Juozo Paukštelio progimnazijos muziejus atvėrė duris pirmiesiems lankytojams! Progimnazijos direktorei Terezai Sotnik, Kėdainių r. savivaldybės merui Valentinui Tamuliui, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonui Artūrui Stanevičiui perkirpus simbolinę juostelę mokyklos muziejus atidarytas naujoje erdvėje. 

plačiau
 
2022-03-27 Į bendrą maldų vėrinį ir vaikų nuoširdumas

Džiaugsmo sekmadienį gavėnioje po Šv. Mišių Pirmosios Komunijos vaikai rinkosi katechezės klasėje.

plačiau
 
2022-03-27 Sinodinio kelio penktosios temos „Dialogas Bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“ pasirengimo posėdis

Ketvirtasis gavėnios džiaugsmo sekmadienis parapijoje apstus gyvenimo.

plačiau
 
2022-03-20 Trečiasis gavėnios sekmadienis

Trečiąjį gavėnios sekmadienį nepaliaujame ir toliau įsikibę į Viešpaties kryžių melsti taikos Ukrainai, Lietuvai ir visam pasauliui.

plačiau
 
2022-03-14 Ketvirtosios Sinodinio kelio temos „Bendra atsakomybė misijoje“ baigiamasis posėdis

Kėdainių Šv. Jurgio kankinio Sinodinio kelio moderatorių komanda po Šventųjų Mišių džiugiomis širdimis kovo 14-ąją susirinko į ketvirtosios temos „Bendra atsakomybė misijoje“ baigiamąjį posėdį.

plačiau
 
2022-03-13 Antrasis gavėnios sekmadienis

Šį antrąjį gavėnios sekmadienį parapijos klebonas susirinkusius maldininkus kvietė ir toliau nepaliauti melstis už Ukrainą, Lietuvą ir save pačius…

plačiau
 
2022-03-11 Šventosios Mišios už nepriklausomą Lietuvą ir Nepriklausomybės akto signatarus

Kovo vienuoliktąją, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas Šventųjų Mišių pradžioje, kurios buvo aukojamos už nepriklausomą Lietuvą ir Nepriklausomybės akto signatarus kvietė pasimelsti už bususius ir esamus valstybės vadovus.

plačiau
 
2022-03-06 Malda už lietuvius visame pasaulyje ir Ukrainą

„Tegul šis gavėnios laikas mums būna dykumos metas. Skirkime laiko tylai ir maldai, kurios metu galėtume sustoti ir pažvelgti į tai, kas paliečia mūsų širdis“, – kvietė Šventasis Tėvas. Rūpinkimės vidiniu skaidrumu, maldoje atsigręždami į Dievo žodį, kad mumyse įvyktų naudinga kova su mus pavergusiu blogiu, kova už laisvę.

plačiau
 
2022-03-05 Parapijos katechetė dalyvavo Jaunimo sielovados forume

Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos katechetė Genovaitė Matusevičienė dalyvavo kovo 5 dieną Vilniuje vykusiame Jaunimo sielovados forume.

plačiau
 
2022-03-03 Nuotolinis Sinodinio kelio moderatorių susitikimas

Kovo trečiosios pavakarę vyko nuotolinis Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio moderatorių susitikimas. Tik pusė Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos moderatorių komandos narių, kartu su parapijos klebonu, galėjo suspėti atvykti iš savo darbų į Parapijos namus. Dėkojame Mindaugams už pagalbą (tėčiui už techniką, sūnui už IT pagalbą). Iškart susirinkę galėjome sėstis nuotoliniam susitikimui,- negalvodami ar yra interneto ryšys, ar nepaves technologijos...

plačiau
 
2022-03-02 Gavėnios pradžios - Pelenų dienos Šv. Mišios

Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas priminė, kad popiežius Pranciškus visus ragina Pelenų trečiadienį pasninkauti ir melstis už taiką Ukrainoje.

plačiau
 
2022-02-27 Šventųjų Mišių auka už Ukrainą

Pradėdamas Šventąsias Mišias Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas perskaitė vyskupų kvietimą melsti taikos.

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  sekantis  >>