į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2021-12-19 Ketvirtasis advento sekmadienis

„Reikia elgtis taip, kaip daro piemenys laukuose žiemą – o juk šis gyvenimas ir yra ta ilgoji žiema – jie kuria laužą ir laikas nuo laiko skuba į visas puses pasirinkti šakų, kad ugnis neužgestų. Jei mes, kaip tie piemenys, mokėsime pakurstyti savo širdyse Dievo meilę maldomis ir gerais darbais, ji niekada tenai neužges“.

plačiau
 
2021-12-12 Advento keliu – prie Prakartėlės

Vos spėjome uždegti pirmąją Advento žvakę, o šiandien jau dega trečioji. Gražu, kaip Šv. Kalėdų laukimas atsispindi vaikų maldelėse bei darbeliuose.

plačiau
 
2021-12-12 Šv. Mišios už Marijos legioną

Gruodžio 12 d. Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčioje, minint parapijos Marijos legiono 3-sias vėliavos pašventinimo metines, buvo aukojamos Šv. Mišios už Marijos legioną vadovaujamą Genės Sereikienės.

plačiau
 
2021-12-12 Pirmasis sinodinio kelio susitikimas „Kelionės bendrakeleiviai“

Išties kaip svarbu neužskubėti. Ir kartu nepasiduoti pagundai padaryti taip, kaip reikia. Kad tik suspėti su paskelbiamomis naujomis temomis; kad tik greičiau viską suprotokoluoti, atsiskaityti ir užbaigti...

plačiau
 
2021-12-11 Kaip mus pasieks Kalėdos: per anksti ar per vėlai?

Kūčios ir Kalėdos ateis laiku, tik kaip mes jas pasitiksime? Mąstydami apie metų darbus, ar lakstydami dovanų. Dvasininkai, etnografai sako, kad Kalėdos pastaruoju metu braunasi gerokai per anksti, sukeldamos šurmulį ne tik prekybos centruose, net ir žmonių galvose nepalikdamos vietos susikaupimui ir įsigilinimui į save. 

plačiau
 
2021-12-10 Ir Kėdainių miestas jau turi prakartėlę

Tą patį penktadienio vakarą, Kėdainių tikinčiuosius suvirpino nuvilnijusi žinia, kad ir mūsų mieste, Rotušės kiemelyje, jau palaiminta prakartėlė.

plačiau
 
2021-12-08 Meile ir viltimi apglėbė senjorus prieš didžiąsias metų šventes

Labdaros ir paramos fondas „Viltis–Vikonda“ tradiciškai prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius Metus sukvietė rajono senjorus pasidalinti meile ir viltimi, išgirsti padėkos žodžius ir kunigo palaiminimą, būti kartu.

plačiau
 
2021-12-05 Antrą advento sekmadienį Šv. Mišios už partizanus žuvusius prieš 70 metų

Šiais metais sukanka 70 metų kaip „Sosių“ miško partizanai atlikę kilnią misiją žemėje gindami Tėvynės laisvę žuvo nelygioje kovoje su priešais. Važiuojant į Naujųjų Lažų kaimą dešinėje įvažiavus į mišką stovi Vyčio kryžiaus atminimo ženklas ant, kurio surašytos partizanų pavardės. 

plačiau
 
2021-11-28 Pirmasis Advento sekmadienis

Štai ir vėl iš naujo pradedame liturginius metus. Dar kartą kartu su Jėzumi eisime jo gyvenimo keliais. Pirmasis advento sekmadienis yra mūsų Naujieji bažnytiniai metai. Tai pirmoji kelionės, vedančios į Kalėdas diena. Kalėdos iš tiesų galėtų būti pavadintos tuo centru, aplink kurį sukasi metai ir amžiai. Tai naujos istorijos pradžia, kuomet Dievas įžengė į žmonijos istoriją.

plačiau
 
2021-11-26 Adventas įkvepia pasiruošti gyvenimui

Jau šį sekmadienį, lapkričio 28 dieną, prasidės Adventas. Lotyniška frazė „Adventus Domini“ reiškia Viešpaties atėjimą. Kokią žinią mums siunčia Adventas? Kokia yra jo prasmė? Apie tai su „Kėdainių muge“ mintimis pasida­lino Šv. Jurgio bažnyčios klebonas, knygos „Tikėjimo tiltu“ autorius, kunigas Artūras Stanevičius.

plačiau
 
2021-11-21 Kristaus Karaliaus iškilmė

Šią liturginius metus užbaigiančią Kristaus Karaliaus iškilmių dieną, Šventosiose Mišiose Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas homilijos metu kalbėjo, kad Jėzaus karaliavimas nėra panašus į jokį kitą iki šiol matytą. 

plačiau
 
2021-11-14 Šv. Mišios už gyvus ir mirusius choristus

Lapkričio 14-ją, minint bažnytinės muzikos globėją šv. Ceciliją, Šv. Mišios Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčioje buvo aukojamos už gyvus ir mirusius choristus.

plačiau
 
2021-11-12 Dalyvavome moderatorių mokymuose

Lapkričio 12-ąją Bažnyčia mini Šv. vyskupą kankinį Juozapą. Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos klebonas ir sinodinio kelio parapijos moderatorių grupė, dalyvavo bendruomenių moderatoriams skirtuose mokymuose Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčios parapijos namuose.

plačiau
 
2021-11-08 Parapijos Sinodinio kelio koordinacinės grupės pirmasis posėdis

Lapkričio 8-ąją dieną, po Šventųjų Mišių susirinkusi į pirmąjį posėdį Kėdainių Šv. kankinio Jurgio parapijos Sinodinio kelio koordinacinė grupė bažnyčios Antrojo aukšto salėje, bibliotekėlėje, rado  Gerhatdo Mesterio knygą ,,Ak, tas Pranciškus“. 

plačiau
 
2021-11-07 Šv. Mišios už žuvusius ir mirusius partizanus, politinius kalinius ir tremtinius

Šventosiose Mišiose susirinkusiems į Kėdainių Šv. kankinio Jurgio bažnyčią, parapijos klebonas kalbėjo, kad prieš keletą metų tremtinė Regina Kuzmienė paprašė paskutinį Vėlinių aštuondienio sekmadienį melstis už žuvusius ir mirusius partizanus, politinius kalinius ir tremtinius. Šita graži tradicija tęsiama ir šiandien.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10   11   12   13   14   15   16   20  30  sekantis  >>