į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2022-07-03 Kupinas džiaugsmo sekmadienis Bažnyčioje

Net ir vasarą parapija nuo Dievo neatostogauja. Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos Motinų maldoje mamos džiaugsmingai pasitinka jaunimą sekmadieniais ateinantį į Šventąsias Mišias.

plačiau
 
2022-07-01 Klebonas dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro diplomų įteikimo šventėje

Karštą liepos 1-ąją dieną Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi į miesto parką, kur vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.

plačiau
 
2022-06-26 13 Eilinis sekmadienis bažnyčioje

Jėzus leidžiasi į kelionę, ir mes keliaujame paskui Jį. Visi keliaujame, vedami Šventosios Dvasios, visi kalbame meilės kalba…

plačiau
 
2022-06-24 Klebonas su parapijiečiais arkivyskupijos šventėje

Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas kaip ir kasmet, kartu su bendruomene, Birželio 24-ają vyko į Kauno arkivyskupijos Šv. Jono Krikštytojo šventę.

plačiau
 
2022-06-19 Devintinių iškilmė

Birželio 19-osios sekmadienį, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bendruomenė šventė Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę (Devintines).

plačiau
 
2022-06-15 Parapijos moderatoriai dalyvavo Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio simpoziume

Birželio 15-ąją, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas kartu su Sinodinio kelio moderatorių grupe vyko į Kauno Švč. Trejybės bažnyčią, į Padėkos Šv. Mišias.

plačiau
 
2022-06-15 Marijos legionierių piligriminė kelionė

Birželio 15 dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios Marijos legionierės dalyvavom Krekenavos Švč. Mergelės Marijos į dangų ėmimo bazilikoje vyskupo Jono Kaunecko Šv. Mišių aukoje.

plačiau
 
2022-06-14 Danguolės Barauskienės daina tremtiniams

Gedulo ir Vilties dieną prisimename tremtinius, atgulusius amžino poilsio Sibiro platybėse, ir tuos, kurie sugrįžo į Tėvynę, bet savo gimtųjų namų neberado...

plačiau
 
2022-06-14 Šv. Mišių auka už Lietuvos tremtinius, okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas

Nepabūgusieji liūties kėdainiečiai birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tradiciškai stabtelėjo atminties valandai geležinkelio stotyje, iš kurios traukiniais į tremtį buvo vežami mūsų krašto žmonės. Vėliau pagerbtos okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukos.

plačiau
 
2022-06-12 Švenčiausios Trejybės atlaidai

Susirinkę atlaidų dieną vaikai ir jaunimas susėdę Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios šlaite prie Marijos, prieš Šventąsias Mišias dar kartą prisiminė atlaidų prasmę.

plačiau
 
2022-06-10 Nepriklausomos Lietuvos pirmosios Kėdainių rajono tarybos (1990-1995 m.) 30-mečio minėjimo Šv. Mišios

Šią dieną susirinkusieji į Šventąsias Mišias pagerbė žmones, kurie savo darbais, veikla ir pasiaukojimu kūrė ir įtvirtino laisvę Kėdainių krašte ir visoje Lietuvoje.

plačiau
 
2022-06-05 Sekminės ir Tėvo diena

Sekminių dieną minime gimimą Bažnyčios, kuri niekuomet nesijaučia pasiekusi savo tikslą, kaip kad kartais mano krikščionys, įsivaizduodami esą nepajudinama teisumo uola. Bažnyčia užsispyrusiai nestovi vienoje vietoje, bet nuolat eina pirmyn. Galima netgi būtų pasakyti, jog ją pirmyn stumia tas pats pirmųjų Sekminių smarkus vėjas.

plačiau
 
2022-05-31 Septintosios Sinodinio kelio temos „SINODALUMO UGDYMAS“ moderatorių baigiamasis posėdis

Į Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą šventę rinkosi Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos tikintieji ir Sinodinio kelio parapijos moderatoriai. Moderatorių komanda po Šventųjų Mišių susirinko į posėdį susisteminti septintąją temą „SINODALUMO UGDYMAS“.

plačiau
 
2022-05-31 Pokalbis su kun. Arūnu Jankauskiu

Antrasis šių metų „Kelionė“ numeris jau pasiekė skaitytojus, kurie siekia visapusiškai augti ir bręsti. 

plačiau
 
2022-05-30 Katechetės Genės Sereikienės mintys apie šių metų Pirmąją Komuniją

Nubėgant pavasariui, gegužės 29 dieną tarsi žiedai į Šv. Jurgio kankinio bažnyčią rinkosi Pirmosios Komunijos vaikai. Juos lydėjo tėvai, krikštatėviai, giminės bei draugai. Yra kuo pasidžiaugti. Tai išties džiaugsmo diena.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  sekantis  >>