į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2022-06-15 Marijos legionierių piligriminė kelionė

Birželio 15 dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios Marijos legionierės dalyvavom Krekenavos Švč. Mergelės Marijos į dangų ėmimo bazilikoje vyskupo Jono Kaunecko Šv. Mišių aukoje.

plačiau
 
2022-06-14 Danguolės Barauskienės daina tremtiniams

Gedulo ir Vilties dieną prisimename tremtinius, atgulusius amžino poilsio Sibiro platybėse, ir tuos, kurie sugrįžo į Tėvynę, bet savo gimtųjų namų neberado...

plačiau
 
2022-06-14 Šv. Mišių auka už Lietuvos tremtinius, okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukas

Nepabūgusieji liūties kėdainiečiai birželio 14-ąją, Gedulo ir vilties dieną, tradiciškai stabtelėjo atminties valandai geležinkelio stotyje, iš kurios traukiniais į tremtį buvo vežami mūsų krašto žmonės. Vėliau pagerbtos okupacijos, genocido ir sovietmečio represijų aukos.

plačiau
 
2022-06-12 Švenčiausios Trejybės atlaidai

Susirinkę atlaidų dieną vaikai ir jaunimas susėdę Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios šlaite prie Marijos, prieš Šventąsias Mišias dar kartą prisiminė atlaidų prasmę.

plačiau
 
2022-06-10 Nepriklausomos Lietuvos pirmosios Kėdainių rajono tarybos (1990-1995 m.) 30-mečio minėjimo Šv. Mišios

Šią dieną susirinkusieji į Šventąsias Mišias pagerbė žmones, kurie savo darbais, veikla ir pasiaukojimu kūrė ir įtvirtino laisvę Kėdainių krašte ir visoje Lietuvoje.

plačiau
 
2022-06-05 Sekminės ir Tėvo diena

Sekminių dieną minime gimimą Bažnyčios, kuri niekuomet nesijaučia pasiekusi savo tikslą, kaip kad kartais mano krikščionys, įsivaizduodami esą nepajudinama teisumo uola. Bažnyčia užsispyrusiai nestovi vienoje vietoje, bet nuolat eina pirmyn. Galima netgi būtų pasakyti, jog ją pirmyn stumia tas pats pirmųjų Sekminių smarkus vėjas.

plačiau
 
2022-05-31 Septintosios Sinodinio kelio temos „SINODALUMO UGDYMAS“ moderatorių baigiamasis posėdis

Į Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo pas Elzbietą šventę rinkosi Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos tikintieji ir Sinodinio kelio parapijos moderatoriai. Moderatorių komanda po Šventųjų Mišių susirinko į posėdį susisteminti septintąją temą „SINODALUMO UGDYMAS“.

plačiau
 
2022-05-31 Pokalbis su kun. Arūnu Jankauskiu

Antrasis šių metų „Kelionė“ numeris jau pasiekė skaitytojus, kurie siekia visapusiškai augti ir bręsti. 

plačiau
 
2022-05-30 Katechetės Genės Sereikienės mintys apie šių metų Pirmąją Komuniją

Nubėgant pavasariui, gegužės 29 dieną tarsi žiedai į Šv. Jurgio kankinio bažnyčią rinkosi Pirmosios Komunijos vaikai. Juos lydėjo tėvai, krikštatėviai, giminės bei draugai. Yra kuo pasidžiaugti. Tai išties džiaugsmo diena.

plačiau
 
2022-05-29 Šeštinių, vaikų Pirmosios Komunijos ir socialinio komunikavimo diena

Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas susirinkusiems kalbėjo, kad švęsdami Šeštinių - Kristaus žengimo į dangų šventę, girdime viešpaties raginimą nešti Gerąją Naujieną visam pasauliui.

plačiau
 
2022-05-29 Septintosios Sinodinio kelio temos pristatymas bendruomenei

Kristaus Žengimo į dangų dieną, moderatorių komanda, kartu su parapijos klebonu, po Šventųjų Mišių džiaugsmingai leidosi į kelionę savo bendruomenėje, pristatydama Septintąją Sinodinio kelio temą  „SINODALUMO UGDYMAS“.

plačiau
 
2022-05-25 Parapijiečio Viliaus Skinulio liudijimas apie dešimtinę

Vaizdo įrašas

plačiau
 
2022-05-22 Septintosios Sinodinio kelio temos „SINODALUMO UGDYMAS“ pasiruošimo pristatyti bendruomenei posėdis

Parapijos Sinodinio kelio moderatorių komanda labai atsakingai atkeliavo į septintąją temą „Sinodalumo ugdymas“. Iš daug įvairiausių patirčių tenka nusimatyti tinkamiausius būdus, kaip pristatyti paskutiniąją temą bendruomenei. Tai įmanoma tik tvirtai įsikibus į Šventąjį Raštą ir maitinantis Eucharistija.

plačiau
 
2022-05-20 Šeštosios Sinodinio kelio temos „Autoritetas ir dalyvavimas, sprendimų priėmimas“ baigiamasis moderatorių posėdis

Gegužės 20-ąją, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos moderatorių komanda rinkosi į Šventąsias Mišias dėkoti Viešpačiui užbaigiant šeštąją Sinodinio kelio temą „Autoritetas ir dalyvavimas, sprendimų priėmimas“.

plačiau
 
2022-05-19 Klebonas dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro „Garbės dienoje 2022“

Kėdainių Profesinio rengimo centre baigiasi dar vieni mokslo metai. Džiugu, kad jiems besibaigiant yra tokia viena diena, kai dėkojama už atradimus, mažas ir dideles pergales, pasiekimus, norą ir troškimą siekti geriausių rezultatų.

plačiau
 
<<  ankstesnis  6   7   8   9   10   11   12   20  30  sekantis  >>