Informacija » Naujienų archyvas spausdinti
2022-11-03 Minint šv. Hubertą, Šv. Mišių auka už Kėdainių krašto gyvus ir mirusius medžiotojus ir žvejus

Vos mėnesiui praėjus nuo šv. Pranciškaus dienos, kada bažnyčioje buvo laiminami  naminiai gyvūnai, į Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčią rinkosi maldai Kėdainių krašto medžiotojų ir žvejų draugijos nariai ir jų artimieji, paminėti šv. Huberto dieną.

plačiau
 
2022-11-02 Vėlinės

Vėlinės - tai visų teisiųjų mirusiųjų diena. Jie atsisveikino su šiuo pasauliu būdami pašvenčiamojoje Dievo malonėje, neturėdami neatleistų sunkių nuodėmių, bet tik nesuspėję visiškai atlikti bausmių už jau dovanotas sunkias nuodėmes ar už nedovanotas lengvąsias nuodėmes. Tas bausmes teisiųjų sielos atlieka skaistykloje.

plačiau
 
2022-11-01 Visų šventųjų iškilmė

Visi šventieji, tai tie, kurie su Kristumi yra garbėje – jų visų draugija džiaugiasi dangus. Šioje žemėje keliaujanti Bažnyčia jų atminimą gerbia, kad jų pavyzdžiu būtų įkvepiama, jų globa ir triumfu džiuginama, dieviškosios didybės akivaizdoje per amžius būtų vainikuojama.

plačiau
 
2022-10-23 PASAULINĖ MISIJŲ DIENA

Spalio 23-ąją Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas visus kvietė ypač giliai išgyventi jiems patikėtą misiją; ne tik liudyti, bet pirmiausia būti Kristaus liudytojais. Misijos esmė – liudyti Kristų, mirtį ir prisikėlimą iš meilės Tėvui ir žmonijai.

plačiau
 
2022-10-09 Švenčiausios Mergelės Marijos - Rožyno karalienės atlaidai

Šį sekmadienį maldai ir palaiminimui, kaip ir kiekvieną antrąjį mėnesio sekmadienį, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje buvo išstatyta palaimintojo arkivyskupo ir kankinio Teofiliaus Matulionio relikvija.

plačiau
 
2022-10-07 Klebonas palaimino į šimtmetį žengiantį Igną Meškauską

Kėdainių šviesuolių, uolių katalikų  Igno ir Janinos Meškauskų šeimoje spalio 7 dieną buvo didelė šventė. Ignui sukako 99 metai. Atvertos durys į 100-metį.

plačiau
 
2022-10-04 Maldos valanda „Mylime savo augintinius drauge su šv. Pranciškumi“

Kasmet Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčia spalio 4-ąją yra atvira ir gyvūnams. Tą dieną, parapijos klebono rūpesčiu, yra rengiama maldos valandėlė „Mylime savo augintinius drauge su šv. Pranciškumi“.

plačiau
 
2022-10-04 Bažnyčioje palaiminti gyvūnai – nuo mažyčio graužiko iki balandžių

Spalio 4-oji yra ta diena, kai į Šv. Jurgio bažnyčią galima atsivesti ar atsinešti savo augintinį ir gauti palaiminimą. Ši šv. Pranciškaus ir Tarptautinei gyvūnų globos dienai skirta tradicija gyvuoja jau ne vienerius metus ir kaskart sulaukia gyvūnų mylėtojų dėmesio.

plačiau
 
2022-10-02 27 Eilinis sekmadienis bažnyčioje

Spalis – Rožyno maldos mėnuo. „Rožynas – lobis, kurį reikia atrasti“. Šitaip rašė šventasis popiežius Jonas Paulius 2002 m. spalio 16 d. savo apaštališkajame laiške vyskupams, kunigams ir tikintiesiems.

plačiau
 
2022-09-25 26 - tas Eilinis sekmadienis bažnyčioje

Kasmet pasiruošimui sakramentams Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijoje skiriamas ypatingas dėmesys. Parapijos katechetė Genovaitė Matusevičienė rugsėjo 21 dieną dalyvavo Kauno arkivyskupijos organizuotame Naujų katechezės metų impulsų susitikime su parapijų katechetais.

plačiau
 
2022-09-25 Prie Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios buvo laiminami automobiliai

Šalia Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios esančioje aikštėje sekmadienį išsirikiavo daugybė kraštiečių automobilių. Tiek daug mašinų čia paprastai būna tik ypatingų švenčių metu. Paskutinįjį rugsėjo sekmadienį klebonas Artūras Stanevičius laimino kėdainiečių automobilius ir linkėjo saugių kelionių. 

plačiau
 
2022-09-15 Mokyklos-darželio „Obelėlė“ jubiliejinė 60-ties metų šventė

Ruduo kasmet pažeria gražių švenčių. Vos atšventę Šilines skubėjome į miesto 650 - mečio minėjimo šventę. Tuose jubiliejiniuose Kėdainių miesto metuose tilpo ir  mažesnis, bet labai svarbus mokyklos-darželio „Obelėlė“ 60-ties metų jubiliejus.

plačiau
 
2022-09-11 Šv. Mišių auka už Kėdainių miestą ir jo žmones

Kaip ir kasmet Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas per miesto gimtadienį aukoja Šv. Mišias už Kėdainių miestą ir jo žmones.

plačiau
 
2022-09-09 Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo sveikinimas Kėdainių miestui 650-ojo gimtadienio proga

Kėdainių rajono savivaldybės mero Valentino Tamulio pakvietimu, Kėdainių miesto žmones švenčiančius miesto įkūrimo 650-ąjį gimtadienį, iš Šiluvos atlaidų atvyko pasveikinti Kauno arkivyskupas metropolitas Kęstutis Kėvalas.

plačiau
 
2022-09-08 Bendruomenės piligriminė kelionė į Šiluvą

Rugsėjo 8-ąją Šiluva švenčia ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS GIMIMĄ bei Lietuvių vienybės ir bendruomenių dieną. 10 val. Šv. Mišiose dėkojama už krikščioniškų bendruomenių pavyzdį ir veikimą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   10  20  30  sekantis  >>