į pradžią   |   turinys   |   susisiekite  
Informacija » Naujienų archyvas
2022-08-07 Tituliniai Kristaus Atsimainymo atlaidai Šventybrastyje

Šventybrasčio Kristaus Atsimainymo parapija aptarnaujama Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebono Artūro Stanevičiaus šventė titulinius atlaidus. Šią dieną Šventąsias Mišias Šventybrastyje aukojo, parapijos klebono pakviestas, naujai paskirtas Dotnuvos klebonas Giedrius Maskolaitis.

plačiau
 
2022-08-07 19 Eilinis sekmadienis bažnyčioje

Vos spėjus atsisveikinti su fotomenininko Arvydo Kantauto paroda, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios siena buvo užpildyta LASS Kėdainių rajono filialo rankdarbių būrelio paveikslais. Vadovė Sondra Žalakevičienė.

plačiau
 
2022-08-02 Švenčiausios Mergelės Marijos angelų karalienės iškilmė

Kasmet Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje yra švenčiama Porciunkulė - Švenčiausios Mergelės Marijos angelų karalienės iškilmė.

plačiau
 
2022-07-31 Arvydo Kantauto parodos uždarymas

18 – ąjį Eilinį sekmadienį girdime ir skaitome apie Jėzaus susitikimą su Jo besiklausančiais mokiniais. Jis jiems kalba palyginimais. Vienas iš jų – apie turtingą žmogų, kuris, sulaukęs gausaus derliaus, ėmė planuoti, kur jį sukraus. Jis mano, kad, tai padarius, jo siela suras ramybę.

plačiau
 
2022-07-17 Vaikams pašventinti škaplieriai ir rožynai

Bažnyčia liepos 16 dieną mini Karmelio kalno Švč. Mergelę Mariją Škaplierinę. Tradicija byloja, kad 1251 metais apsireiškusi Švč. Mergelė Marija įteikė škaplierių Anglijos karmelitų vienuoliui Simonui Stockui. Jam pažadėjo, kad tie, kas nešios škaplierius šie bus jų išsigelbėjimo ir pagalbos pavojuje simbolis.

plačiau
 
2022-07-10 Aštuntoji poezijos vasara Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčios kalnelyje

Danguje baltų debesų giraitės ir saulė. Tokį štai orą gavome iš pat ryto. Nuostabus buvimas gamtoje. Visų pirma Šv. Mišios. Meldžiamės už poetus, rašytojus bei kultūros darbuotojus.

plačiau
 
2022-07-09 Piligriminė kelionė į Žemaičių Kalvarijos atlaidus

Šiais metais Didžiuosiuose Žemaičių Kalvarijos atlaiduose meldžiamasi už taiką pasaulyje bei paminimas Lietuvos Katalikų Kronikos 50-metis.

plačiau
 
2022-07-06 Šv. Mišių auka už Tautą, praeities ir dabarties valstybės vadovus

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bažnyčioje buvo aukojamos Šv. Mišios už Tautą, praeities ir dabarties valstybės vadovus.

plačiau
 
2022-07-03 Kupinas džiaugsmo sekmadienis Bažnyčioje

Net ir vasarą parapija nuo Dievo neatostogauja. Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos Motinų maldoje mamos džiaugsmingai pasitinka jaunimą sekmadieniais ateinantį į Šventąsias Mišias.

plačiau
 
2022-07-01 Klebonas dalyvavo Kėdainių profesinio rengimo centro diplomų įteikimo šventėje

Karštą liepos 1-ąją dieną Kėdainių profesinio rengimo centro bendruomenė rinkosi į miesto parką, kur vyko profesinio mokymo diplomų įteikimo šventė.

plačiau
 
2022-06-26 13 Eilinis sekmadienis bažnyčioje

Jėzus leidžiasi į kelionę, ir mes keliaujame paskui Jį. Visi keliaujame, vedami Šventosios Dvasios, visi kalbame meilės kalba…

plačiau
 
2022-06-24 Klebonas su parapijiečiais arkivyskupijos šventėje

Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas kaip ir kasmet, kartu su bendruomene, Birželio 24-ają vyko į Kauno arkivyskupijos Šv. Jono Krikštytojo šventę.

plačiau
 
2022-06-19 Devintinių iškilmė

Birželio 19-osios sekmadienį, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio bendruomenė šventė Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę (Devintines).

plačiau
 
2022-06-15 Parapijos moderatoriai dalyvavo Kauno arkivyskupijos Sinodinio kelio simpoziume

Birželio 15-ąją, Kėdainių Šv. Jurgio kankinio parapijos klebonas kartu su Sinodinio kelio moderatorių grupe vyko į Kauno Švč. Trejybės bažnyčią, į Padėkos Šv. Mišias.

plačiau
 
2022-06-15 Marijos legionierių piligriminė kelionė

Birželio 15 dieną Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios Marijos legionierės dalyvavom Krekenavos Švč. Mergelės Marijos į dangų ėmimo bazilikoje vyskupo Jono Kaunecko Šv. Mišių aukoje.

plačiau
 
<<  ankstesnis  4   5   6   7   8   9   10   20  30  sekantis  >>